Kategórie

Výrobcovia

Česká pobočka

Obchodné podmienky

Objednávka
Objednanie tovaru, na základe ktorého je realizovaný predaj tovaru predávajúcim kupujúcemu, vzniká odoslaním záväznej objednávky elektronickou formou (pozrite Ako nakupovať).

Potvrdenie objednávky
Po vytvorení objednávky obdržíte správu na e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii. Ak vám e-mail nepríde, skontrolujte si správnosť emailovej adresy. Ak máte e-mail správny a správu neobdržíte kontaktujte nás emailom na info@ole.sk .

Expedičné lehoty
Objednávky vybavujeme priebežne (čo najskôr), zvyčajne do 2 až 7 dní.
Doba expedície (čas od dňa objednania tovaru po deň, kedy je tovar doručený zákazníkovi) sa pohybuje v intervale od 3 do 10 pracovných dní, ak nie je priamo pri produkte uvedená iná doba expedície (doba dodania).
V prípade neočakávaného meškania vás budeme operatívne informovať a dohodneme sa s vami na inom možnom postupe tak, aby sme vám vyhoveli v maximálnej možnej miere.

Dodacie podmienky
Objednaný tovar vám zašleme prostredníctvom zásielkovej služby (kuriér, alebo Slovenská pošta – rozmerovo menší a ľahší tovar – cca do 5 kg) na adresu, ktorú zákazník uviedol v objednávke ako dodaciu adresu.
Poplatok za poštovné a balné závisí od výšky ceny objednávky nasledovne :


CENA TOVARU ( Euro ) POŠTOVNÉ A BALNÉ  
  0 – 200   3,90 ** 
  200,01 a viac    neúčtujeme 

** Ak si zákazník zvolí spôsob platby dobierkou tak zaplatí navyše príplatok 1,00 €. Príplatok za dobierku platí pre objednávky do 200 Eur. Pri objednávkach tovaru nad 200 Eur platených dobierkou neúčtujeme príplatok 1,00 €.

Pri objednávkach tovaru nad 200 Eur neúčtujeme poplatok za dopravu.

Spôsob platby
Zákazník si môže vybrať z troch spôsobov:
1. Dobierka - platí sa pri doručení objednávky.
2. Platba na náš účet - zákazník na náš účet prevedie alebo vloží sumu vo výške ceny objednávky.
3. Platba v hotovosti (pri osobnom odbere) -  zákazník zaplatí sumu v hotovosti


Ak si zákazník zvolí druhý spôsob platby (platba na náš účet), následne mu emailom zašleme číslo účtu a variabilný symbol, ktorý uvedie do platobného formulára.

Sme platcami DPH.
Všetky ceny sú konečné (vrátane DPH).

Storno objednávky
Spotrebiteľ je oprávnený bez uvedenia dôvodu stornovať objednávku do 24 hodín od objednania tovaru zaslaním emailu na info@ole.sk . Do predmetu správy napíšte STORNO. Ak medzitým bola objednávka uhradená bankovým prevodom, zašleme vám celú čiastku späť na váš účet.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy
Spotrebiteľ je oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru. Ak sa rozhodnete pre odstúpenie od zmluvy v danej lehote, žiadame Vás o dodržanie nasledovných podmienok:
-písomné nás kontaktujte
-tovar musí byť v pôvodnom a nepoškodenom obale
-tovar nesmie byť použitý, poškodený
-tovar musí byť kompletný (príslušenstvo, návod, záručný list, atď.) spolu s dokladom o kúpe
Tovar posielajte doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám. Neposielajte ho na dobierku! Pri splnení uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme poukážkou alebo prevodom na Váš účet a to najneskôr v zákonnej lehote do 14 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru.

V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme žiaľ môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.

Reklamácie
Ak chcete u nás kúpený tovar reklamovať, bezodkladne nás kontaktujte emailom alebo telefónom. Budeme vás informovať o ďalšom postupe.
Zákazník si musí tovar skontrolovať ihneď pri prevzatí. Má nárok tovar neprevziať, ak je na ňom viditeľné mechanické poškodenie, zjavne spôsobené prepravou alebo ak je tovar neúplný. V takomto prípade má zákazník nárok na výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí.
V prípade uplatnenia reklamácie platí bežný reklamačný postup. Zákazník zašle reklamovaný tovar na našu adresu poštou. Pri uplatnení reklamácie v záručnej dobe je zákazník povinný doručiť reklamovaný tovar v originálnom balení a s priloženým dokladom o kúpe.

 

Ochrana osobných údajov

Informácie a poučenie o právach v zmysle § 15 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Prevádzkovateľom eshopu je Duvlan s.r.o., Textilná 5/897, 95701 Bánovce nad Bebravou, IČO: 36 811 033.

Kupujúci v prípade, že je fyzickou osobou oznámi predávajúcemu svoje meno a priezvisko, adresu trvalého bydliska vrátane PSČ, číslo telefónu a e-mailovú adresu. V prípade, že je právnickou osobou alebo živnostníkom oznámi predávajúcemu svoje obchodné meno, adresu sídla vrátane PSČ, IČO, DIČ, číslo telefónu a e-mailovú adresu.
Odoslaním objednávky, dáva kupujúci v súlade so zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlas predávajúcemu so spracovaním, zhromažďovaním a uchovávaním jeho osobných údajov vo všetkých svojich informačných systémoch pre účely spracovania objednávok, informovania o stave objednávok a vedenie príslušnej evidencie ako napríklad pri vybavovaní reklamácií, vedenie účtovných a iných dokladov spojených s vybavením objednávky a pod.
Kupujúci udeľuje predávajúcemu tento súhlas na dobu neurčitú. Súhlas so spracovaním osobných údajov môže kupujúci odvolať kedykoľvek písomnou formou. Súhlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doručenia odvolania súhlasu kupujúcim predávajúcemu a údaje budú následne vymazané.
Údaje môže kupujúci zmeniť na web stránke internetového obchodu, po prihlásení. Ak sa kupujúci rozhodne vymazať svoj e-mail zo zasielania noviniek, môže jeho vymazanie uskutočniť sám a to po odkliknutí odkazu na konci e-mailu, ktorý mu bol zaslaný.
Vaše osobné údaje neposkytujeme žiadnym iným subjektom, s výnimkou organizácií, s ktorými je spolupráca nevyhnutná pre správne vybavenie Vašej objednávky. Poskytované budú teda len sprostredkovateľom zmluvne spolupracujúcim s Duvlan s.r.o ako sú prepravné a zasielateľské spoločnosti, správcovia databáz a pod. Predávajúci vyhlasuje, že spracúva osobné údaje kupujúceho prostredníctvom týchto sprostredkovateľov:  Geis SK s.r.o. , Slovenská Pošta a.s., ZUTOM s.r.o.
Beriete na vedomie, že Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov ako dotknutej osoby upravuje § 28 a nasl. zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Kupujúci má právo na prístup k svojim osobným údajom, právo na ich opravu, vrátane ďalších zákonných práv k týmto údajom.

Sídlo
Duvlan s.r.o.
Textilná 5/897
95701 Bánovce nad Bebravou

Registrácia v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín v oddieli Sro, vo vložke číslo 18085/R.

IČO:36 811 033
IČ DPH:SK2022422402

email: info@ole.sk

Mobil: 0944 123 160
Tel.: 038/ 53 00 762
Bankové spojenie:
ČSOB a.s. : 4009017739/7500
IBAN: SK6375000000004009017739
BIC (SWIFT): CEKOSKBX

Orgán dozoru a dohľadu

Slovenská obchodná inšpekcia
odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa a právny odbor
A. Sládkoviča 11, 971 01 Prievidza 1
tel. č. 046/5422 771 , fax. č.: 046/5420 685

Platné v Slovenskej republike.


Košík  

produkt (prázdny)

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Podporujeme