Hrudný pás Polar H 10

Kód: 7068
Značka: Polar
€85
1 až 2 týždne
Veľkosť
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte kvalitný hrudný pás na meranie tepovej frekvencie vášho srdca? Polar H10 splní vaše požiadavky bez problémov a je vhodný pri rôznych druhoch športov. Polar H10 je vybavený popruhom Polar Pro, mäkkým textilným popruhom so zdokonalenými elektródami, ktoré zabezpečia presné meranie tepovej frekvencie bez rušenia. Vylepšené elektródy robia Polar H10 najpresnejším snímačom tepovej frekvencie v histórii spoločnosti Polar. Materiál je pohodlný na nosenie a silikónové bodky spolu s vylepšenou sponou udržujú popruh pevne na svojom mieste.

Prepojiteľnosť s ergometrami

Chcete aby vám na vašom ergometri správne fungoval program HRC? Nespoliehajte sa na snímače tepu v rukovätiach, ktoré poskytujú len približné hodnoty. Prepojte svoj ergometer s hrudným pásom. Dôležité je, aby hrudný pás a ergometer pracovali na rovnakej frekvencii. Hrudný pás je plne vodotesný. Polar H10 pracuje na frekvencii 5kHz.Polar H10 spolupracuje s poprednými fitness aplikáciami pre fitness, posilňovňu a mnohými ďalšími zariadeniami Bluetooth. Hrudný pás sa okrem toho stále zlepšuje pomocou aktualizácii softvéru.

Polar Beats

Svoj hrudný pás budete môcť prepojiť s bezplatnou aplikáciou Polar Beats dostupnou na platformách Android a iOS a získať tak presnú srdcovú frekvenciu v reálnom čase priamo do telefónu. Nie ste fanúšik práce s telefónom? Vďaka technológii Polar H10 môžete sledovať tréning bez vášho telefónu a prenášať údaje o tepovej frekvencii do aplikácie Polar Beat po jeho dokončení. Stačí začať váš tréning v aplikácii, nechať telefón čakať a pokračovať.

Polar Flow

Ako vlastník zariadenia od Polaru môžete údaje zaznamenané v aplikácií Polar Beat prenášať do Polar Flow. Ide o internetovú aplikáciu, ktorá ponúka tieto možnosti:

  • denník vašich športových aktivít
  • prehľad progresu vo vašich tréningoch
  • komunitu ľudí rôznych športov
  • a iné

Technický popis:
- kompatibilita mobilných zariadení iOS iPhone 4S a novších a mobilných zariadení Android s funkciou Bluetooth 4.0 a Android 4.4 alebo novším.
- aktualizácie pomocou mobilného telefónu pomocou aplikácie Polar Flow alebo aplikácie Polar Beat
- veľkosť konektora: 34x65x10 mm
- hmotnosť: konektor 21 g, remienok 39 g
- pamäť: jedna tréningová relácia
- typ batérie: CR 2025
- životnosť batérie: 400 hodín  s aktívnym prenosom bluetooth s nízkou energiou a 5 kHz
- vodotesnosť: 30 m (vhodné na kúpanie)
- materiály: konektor: ABS, ABS + GF, PC, nehrdzavejúca oceľ.
                   remienok: 38% polyamid, 29% polyuretán, 20% elastan, 13% polyester, silikónové výtlačky.
- prevádzková teplota: -10 ° C až +50 ° C

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: